Išvyka į Botanikos sodą

Naujienos Netradicinis ugdymas

Prieš prasidedant atostogoms norime jums užduoti kelis klausimus, susijusius su gražiausiomis vasarą žydinčiomis gėlėmis.

* Koks yra kitas rododendro pavadinimas?

* Kokiomis savybėmis pasižymi šios gėlės?

* Ar tiesa, kad kai kurios rododendrų rūšys yra nuodingos?

Daug naujų žinių apie „rožių medžius” (taip dažnas sodininkas vadina rododendrus), tarp kitko apie tai, kad jie gali keisti spalvą ir formą, o kai kurie yra labai nuodingi, sužinojo 7a ir 5b klasių mokiniai, birželio 1 dieną lankydamiesi Kairėnų botanikos sode. Šios išvykos tikslas buvo gamtojautos ugdymas, pažįstant artimiausią aplinką, ją stebint ir tyrinėjant bei atsakomybės už aplinkos apsaugą ugdymas.

7a klasės darbo grupės pristatė užpildytus užduočių lapus, kuriuose buvo mokinių surinkta medžiaga apie Botanikos sodą, jo augaliją, rododendrus bei jų savybes. Išklausę draugų pasakojimus, penktokai turėjo atsakyti į jiems pateiktus klausimus. Užsiėmimų metu visi sužinojo daug įdomybių apie gėlių gyvenimą, spalvas, lapus.

Oras buvo tiesiog nuostabus – saulė ir šiluma kėlė nuotaiką bei ragino dar ilgiau pabūti gamtoje, tad po iškylos atėjo laikas judriems žaidimams.