Iššūkis sporto žvaigždei 2021

Naujienos Projektai

Mūsų progimnazijos 8c klasės mokiniai dalyvavo fizinio aktyvumo skatinimo bei žalingų įpročių prevencijos projekte: Iššūkis sporto žvaigždei 2021, kurio pirmas etapas vyko 2021 m. gruodžio 16 d. Vilniaus profesinio mokymo centre. Susitikime dalyvavo du garsūs Lietuvos krepšininkai broliai Kšištofas Lavrinovičius ir Darjušas Lavrinovičius. Pirmoje renginio dalyje broliai pasakojo apie save, savo karjerą bei noriai atsakė į aštuntokų klausimus. Antroje dalyje krepšininkai pravedė mokiniams fizinio ugdymo pratybas. Kadangi šis projektas yra viešinamas TV platformoje (SPORT1 TV), po renginio projekto kūrybinė komanda šnekino kiekvienos jame dalyvavusios ugdymo įstaigos mokytojus bei mokinius.
Mūsų progimnazijos mokiniai liko labai patenkinti įvykusiu renginiu ir dalyvavimu jame. Laukiame antrojo etapo!

Fizinio ugdymo mokytojai Karolina Kitkovska ir Vitalijus Rindeika