Integruotos lietuvių ir lenkų kalbų pamokos

Naujienos Netradicinis ugdymas

Gruodžio mėnesis – laikas prieš Šv. Kalėdas, todėl šiuo metu vyksta ypač daug renginių, susijusių su didžiosiomis metų šventėmis.

Lietuvių kalbos mokytojos Renata Denkovska, Neringa Januševičienė, Jolanta Blaževič organizavo integruotas lietuvių kalbos ir gimtosios(lenkų kalbos) pamokas "Kalėdiniai sveikinimai ir linkėjimai"  kartu su 4b ir 4c pradinių  klasių mokytojomis Teresa Černiavska ir Helena Marcinkevič. Pamokų metu mokiniai ne tik prisiminė artimiausius žmones, kuriems skiriami sveikinimai ir linkėjimai, bet ir  skaitė, aptarė, kūrė įdomiausius, gražiausius, šilčiausius kalėdinius linkėjimus bei juos užrašė lietuvių ir lenkų kalbomis ant pačių pagamintų popierinių žaisliukų. Šie šventiniai darbeliai džiugins mūsų progimnazijos mokinius ir mokytojus Kalėdinėje parodėlėje.

    Visiems gražių, šiltų ir šviesių Šv. Kalėdų!

Lietuvių kalbos mokytoja

Neringa Januševičienė