Integruota pamoka „Valentine‘s day with Micro:bit“

Naujienos

Kiekvienas iš mūsų sutiks, kad informacinės technologijos šiandien kelia ne tik pavojų, bet ir yra galingas įrankis, ugdantis mokinių kūrybingumą, iniciatyvą, pasitikėjimą savimi bei daugybę kitų svarbių gabumų.

Valentino dienos proga Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos 7e klasės mokiniai turėjo integruotą informacinių technologijų ir anglų kalbos pamoką „Valentine‘s day with Micro:bit“, kurią organizavo mokytojos Jolanta Griškevičė ir Galina Borsak. Mokiniai dirbo su Micro:bit programavimo įrankiais. Septintokai ieškojo citatų ir aforizmų anglų kalba ir mokėsi programuoti sukurtą kūrinį.

Micro:bit ir elektronikos priedus mūsų progimnazija gavo dalyvaudama Kompiuteriukų paramos fondo programoje „Kompiuteriukų ralis 2020“. Mokiniai džiaugiasi, galėdami išbandyti savo jėgas ir gabumus konstruodami, programuodami ir kurdami projektus.

IT mokytoja Jolanta Griškevičė ir Galina Borsak