Integruota pamoka „Metų ratu“

Naujienos

Kovo 15 dieną 7b klasėje vyko integruota lietuvių literatūros ir muzikos pamoka apie lietuvių liaudies dainas "Metų ratu". Mokiniai, padedami lietuvių kalbos mokytojų Neringos Januševičienės ir Jelenos Steiblienės paruošė lietuvių liaudies dainų, metų švenčių, tradicijų ir papročių pristatymus.

Mokiniai, keliaudami Metų ratu, ne tik klausėsi pristatymų, atliekamų dainų, bet ir dainavo patys kartu su muzikos mokytoja Alicija Rogėlevič išmoktas lietuvių liaudies dainas. Per pamoką septintokai daug papasakojo, sužinojo, ypač maloni buvo septintokių Kamilės Jakubėnaitės, Kotrynos Kovalevskos, Marijos Bogdanovič, Elžbietos Antonenko, Emilijos Senkevič iniciatyva – mergaitės pačios išmoko ir padainavo pagal poeto R.Stankevičiaus eiles sukurtą "Žalią dainą", kurioje kalbama apie istorinę praeitį ir dabartį, parodoma, kad mus ir protėvius jungia tie patys jausmai ir išgyvenimai. Mus jungia tautosaka.

Lietuvių kalbos mokytoja Neringa Januševičienė