Integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka

Naujienos Netradicinis ugdymas

Lapkričio 20 dieną 2b ir 2c klasėse vyko integruota lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka "Metų laikai" (mokytojos: Č. Bražinskienė, E. Stankevičienė, T. Moisevič ir J. Staševska).

Ypatingą susidomėjimą mokiniai parodė susibūrę prie interaktyvios lentos. Žaisdami interaktyvų žaidimą, jie pakartojo mėnesių pavadinimus, aptarė metų laikų požymius, prisiminė svarbiausias šventes.

Skaitydami eiliuotus tekstus, mokiniai aktyviai ieškojo iliustracijose tam tikram metų laikui netinkančių daiktų. Po šaunios ir linksmos pedagoginės pertraukėlės, kurios metu pagal nuotaikingą melodiją antrokėliai vaizdavo įvairius gamtos reiškinius, jie atliko užduotis, įtvirtindami dvibalsių tarimą ir rašymą.

Pamokos pabaigoje mokiniai interaktyvioje lentoje be klaidų atliko užduotį.

Visi noriai įsijungė į mokymosi procesą ir parodė, kad kartais integruoti turiniu nelabai artimi dalykai gali nustebinti šauniais rezultatais.