Integruota lietuvių kalbos – dailės pamoka

Naujienos

2011-11-18 aktų salėje vyko integruota lietuvių kalbos – dailės pamoka paskaita „Mano šeimos herbas“. Mokytojos G. Vaitiekėnienės mokiniai buvo supažindinti su Lietuvos heraldikos istorija. Stebėdami pateiktį ir atlikdami testą mokiniai išmoko pagrindinių herbų kūrimo principų, išsiaiškino svarbiausias heroldines ir neheroldines figūras, sužinojo simbolių ir spalvų reikšmes. Aštuntokai gavo užduotį sukurti savo šeimos herbus ir aprašyti  herbų figūrų bei spalvų reikšmes.

Vadovajami dailės mokytojos J. Krušinskaitės mokiniai dailės pamokų metu kūrė būsimų herbų eskizus, dailino ir tobulino savo šeimos herbus. Aštuntų klasių  mokinių darbų „Mano šeimos herbas“ paroda, eksponuojama mokyklos koridoriuje, džiugina mokyklos bendruomenės narių akis.