Integruota anglų kalbos ir matematikos pamoka

Naujienos

Kovo 19 dieną 7e klasės mokiniai dalyvavo integruotoje anglų kalbos ir matematikos pamokoje „Matematika kitu kampu”. Nuotaikingos dainelės pagalba jie išmoko kampų pavadinimus anglų kalba, ieškojo įvairių kampų tipų kasdieniame gyvenime. Septintokai nustatinėjo kampus laikrodžio rodyklių pagalba, šitaip kartodami valandas anglų kalba, sprendė matematinį kryžiažodį anglų kalba. Vėliau gavo galimybę sudalyvauti žaidime „Kas nori tapti milijonieriumi“, kurio metu kupini emocijų atsakinėjo į sudėtingus klausimus. Pamokos pabaigoje už aktyvų darbą ir gerai atliktas užduotis visi buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Matematikos mokytoja metodininkė Anželika Macutkevič-Aleinikova ir anglų kalbos vyres. mokytojos Irena Tačickaja ir Karina Balionienė