Insane Run

Naujienos

Rugsėjo 17-ąją Vilniaus Vingio parke vyko „Insane Run“ bėgimas, kuriame dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai. Šio analogų neturinčio bėgimo tikslas buvo įveikti dirbtinai sukurtų gamtos stichijų  trasą, kurios ilgis – 3,5 km. Aktyviausios mokyklos buvo apdovanotos prizais. O svarbiausia tai, jog aktyviausiais dalyviais tapome ir mes – Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos mokiniai! Dėkojame 8f klasei, kuri iš visų išsiskyrė savo aktyvumu. Renginys mokiniams dovanojo gerų emocijų pliūpsnį, taurę bei nemažai sveikų skanumynų. Visi „Insane Run“ finišą pasiekę dalyviai buvo apdovanoti unikaliais renginio medaliais, ledais ir mineraliniu vandeniu.

Tariame nuoširdų AČIŪ mokiniams ir jų tėveliams už aktyvų dalyvavimą tokiame nuostabiame sporto renginyje.

Fizinio ugdymo mokytojai