Informacija dėl Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas 2020/2021 mokslo metais

Jau nuo kovo 1 dienos prasideda elektroninė registracija į Vilniaus mokyklas naujiems mokslo metams. Elektroninius prašymus bus galima teikti iki pat gegužės 31 dienos. Skubėti nereikia – prašymo pateikimo laikas neturės jokios įtakos pirmumui. Pateikti prašymą paprasta ir patogu – tereikia užsiregistruoti https://svietimas.vilnius.lt, jungiantis per elektroninę bankininkystę ar kitą el. atpažinimo priemonę.

Jei į pasirinktą mokyklą priimama konkurso būdu, arba mokykla įgyvendina specializuoto ugdymo (inžinerinės/sporto) krypties programas ar savitos pedagoginės sistemos elementus – prašymai turi būti pateikti anksčiau – iki kovo 31 d. Tėveliai kviečiami neskubėti, įvertinti mokyklas, kurias norima pasirinkti maps.vilnius.lt.

Prašymus elektroniniu būdu turėtų pateikti būsimųjų pirmokų, keičiančių mokyklas, pereinančių iš progimnazijas į gimnazijas, atvykusių gyventi į sostinę, tėvai. Mokiniai, kurie pereina mokytis į aukštesnio lygmens programą – penktą, devintą (I gimnazijos) ar III gimnazijos klasę, toje pačioje mokykloje, mokyklos direktoriui pateikia laisvos formos prašymą mokykloje.

PRIĖMIMO Į VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠAS