Inauguracja roku szkolnego 2011-2012

Aktualia
   

W dniu 1 września 2011r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2011-2012.
 Wszystkich zebranych na szkolnym podwórku gorąco powitała dyrektor szkoły p. Janina Wysocka.
Szczególnie ciepło powitała najmłodsze dzieci, które przyszły do klasy zerowej, a także pierwszaków oraz piątaków ze szkoły-przedszkola „Wilia”, życząc wszystkim jak najlepszych wyników i sukcesów w nauce.

   

Poinformowała też o bardzo ważnym wydarzeniu w życiu naszej szkoły, albowiem od 1 września szkoła nosi miano PROGIMNAZJUM.
 W uroczystości wzięli też udział sekretarz Związku Polaków na Litwie pan Edward Trusewicz, księża z parafii bł. Jerzego Matulewicza Witalij Kisiel oraz Edward Dukiel, który życzył wszystkim pomyślnego roku, udzielając błogosławieństwa całej społeczności szkolnej.