II vieta integruotame respublikiniame matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkurse „Piešinys = matematikos uždavinys“

Sausio mėn. 5-8 klasių mokiniai dalyvavo integruotame respublikiniame matematikos ir informacinių technologijų piešinių konkurse „PIEŠINYS=MATEMATIKOS UŽDAVINYS“, kurį organizavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto fundamentinių mokslų fakultetas ir Vilniaus Simono Daukanto progimnazija.

Konkurso tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, naudojantis teksto redaktoriumi išreikšti savitas, drąsias, patrauklias matematikos interpretacijas.

Į konkursą buvo išsiųsta 10 geriausių mokinių darbų.  Komisija vertino tiek matematinės užduoties originalumą, tiek darbo sudėtingumą.

Nuoširdžiai sveikiname mūsų progimnazijos 5 klasės mokinę Gabrielę Ovčinikovą, kuri 5-ų klasių grupėje užėmė II-ąją vietą.

Dėkojame ir informacinių technologijų mokytojai Jolantai Griškevičei, padėjusiai mokinei pasiruošti konkursui.

IT mokytojai J. Griškevičė, V. Borsak