I LOVE ENGLISH!

Naujienos

      Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių anglų kalbos inscenizuotos dainos konkurse"I  LOVE ENGLISH" dalyvavo gausus būrys mūsų progimnazijos ketvirtokų: Katrina Andrijevskaja , Evelina Berdovska, Lukaš Brasiun, Diana Chola, Konrad Jarmolkovič, Artur Mačulskis, Emilija Serebriakova, Edvinas Subočius, Edita Triagina, Diana Volkanovska, Aneta Volochovič, Ivona Kochanovskytė, Sebastian Konecki, Elžbieta Poliakova, Uršulė Mažuk.
      Vadovaujami anglų kalbos vyresn. mokytojos Liudmilos Solomenko, 3 – 4 klasių nominacijoje  mokiniai laimėjo didįjį prizą (GRAND PRIX).
Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame mokiniams bei anglų kalbos mokytojai už mūsų mokyklos garsinimą, nenuilstantiems tėveliams už kostiumus ir nuoširdžią pagalbą, o 8e klasės mokiniams – Elžbietai Kurkulionytei, Radoslavui Stasilo, Renatai Tkačenko ir Sebastianui Salvinskiui – už dekoracijas.