I-asis Solidarumo bėgimas Lietuvoje

Naujienos

     Nuo spalio vidurio iki lapkričio vidurio 5, 6, 7 ir 8 klasių mokiniai kūno kultūros pamokų metu dalyvavo pirmajame mūsų šalies istorijoje moksleivių Solidarumo bėgime. Jį organizavo visuomeninė organizacija "Gelbėkit vaikus", bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Jo metu vaikai buvo raginami bėgti simbolinius solidarumo kilometrus ir pagal galimybes paaukoti vargstantiems Lietuvos bei Zambijos Mikutos kaimo vaikams. Akcijos pradžioje daug buvo kalbama apie jos kilnų tikslą – kiekvieno vaiko teisę į kokybišką išsilavinimą. Moksleiviai buvo skatinami susimąstyti apie tai, kad Lietuvoje ir visame pasaulyje yra nemažai likimo nuskriaustų vaikų, negalinčių džiaugtis pilnaverte ir laiminga vaikyste.
    Visas I-ojo Solidarumo bėgimo metu surinktas lėšas – 186,46 Lt – mokykla perdavė organizacijai "Gelbėkit vaikus".