Globėjo diena progimnazijoje. JPII karta

Naujienos Šventės

Globėjo diena visada yra ypatinga mūsų progimnazijos bendruomenei. Džiaugiamės, kad po dviejų metų pandemijos ir nuotolinio mokymosi vėl galėjome dalyvauti minėjime. Šventės perliuku tapo muzikinis koncertas, į kurį pakvietė vaikų ir jaunuolių choras „Nastolatki” su vadove Alina Judycka. Mokytojos Alinos batuta sujungė visus kūrinius į bendrą visumą, kuri palietė kiekvienos širdies stygelę. Nuostabus kūrinių atlikimas, artistiškumas, gilus turinys ir sujaudino, ir leido įsisąmoninti, kiek neatverstų mūsų globėjo Jono Pauliaus II gyvenimo knygos puslapių dar liko perskaityti.

Progimnazijos koridoriuose demonstruojami aštuntų klasių mokinių rankų darbo rėmeliai su popiežiaus portretais.  Ši nepakartojama galerija ne tik puošia mokyklą, bet ir skatina kitaip pažvelgti į visiems, atrodo, gerai pažįstamą asmenybę.  Mokinių darbams vadovavo technologijų mokytojos Irena Mikonis ir Katažina Jankovska.

Šventės kulminacija tapo mokyklos kieme bendrai dainuojama „Barka”. Mėgstamiausios Jono Pauliaus II dainos žodžius vėjas pakėlė aukštai į dangų. Ją išgirdęs mūsų Globėjas, be abejonės, apsidžiaugė, kad jo žodžiai, mintys ir veiksmai formuoja mūsų kasdienybę. Jis yra pasakęs, jog nereikia bijoti, šaltinį ras plaukiantys prieš srovę, o tiesa nugalės blogį. Mes, JPII karta, to nepamirštame.