Giminės medis

Naujienos

Kiekvieno mūsų pradžia – šeima. Šeimoje gimstame, augame, įgyjame patirties, formuojasi charakteris ir vertybės, bręsta žmogus. Apie tai kalba, pasakoja, atskleidžia, parodo stipriąsias ir silpnąsias puses literatūra bei istorija. Taigi svarbu pažinti savo šeimą ir giminę, nes taip pažįstame save.

Istorijos mokytoja Beata Antonenko ir lietuvių kalbos mokytoja Neringa Januševičienė pakvietė savo mokinius pasidomėti giminės istorija ir dalyvauti integruotame projekte "Giminės medis". 5c, 5f, 6b, 6c klasių mokiniai piešė savo giminės medžius, domėjosi šeimos istorija. Mokiniai, pristatydami darbus, džiaugėsi daug naujo sužinoję apie savo giminę, supratę, kokia įdomi, savita giminės istorija, kaip svarbu pažinti savo šaknis. Mus, mokytojas, ypač džiugino gražūs, originalūs, išsamūs mokinių darbai, pastangos pažinti senelius, prosenelius, proprosenelius…

Esame laimingi, jeigu turime mus mylinčią šeimą, esame stiprūs, jeigu turime mylinčius senelius, esame neįveikiami, jeigu mylime ir gerbiame savo protėvius.