Gerų darbų metas

Gavėnia – susikaupimo, atgailos ir gerų darbų metas. Šis laikotarpis ypatingas tuo, kad žmonės raginami stabtelėti, susimąstyti ir padėti kitiems.

Susitikę su gyvūnų prieglaudų savanore Agnieška Olševska, 7a klasės mokiniai susipažino su šios altruistinės veiklos iššūkiais. Viešnia plačiau papasakojo apie "Tautmilės prieglaudėlės" gyventojus, apie tai, ko jiems trūksta. Mokiniai ir jų tėveliai visą mėnesį rinko šuniukams ir kačiukams reikalingus daiktus: senus rankšluosčius bei drabužius, žaislus, kruopas, konservus. Paaukotus daiktus septintokai nuvežė į prieglaudą. Mokiniai liko sužavėti ten dirbančių žmonių gerumu ir atsidavimu. Septintokams buvo leista pavedžioti kai kuriuos šunis. Džiaugsmui ir emocijoms nebuvo ribų.