Gera būti žurnalistu!

Naujienos

Leisti laikraštį? Kodėl gi ne!  Užtenka suvienyti jėgas, susipažinti su leidybos programine įranga ir turime rezultatą!  Tokią integruotos pamokos temą pasiūlė anglų kalbos mokytojos Nadežda Rusecka, Malgožata Vasilevska ir lenkų kalbos mokytoja Božena Ustjanovska. Dalyvaudami projekte, 7c, 7d, 5b klasių mokiniai, išleido laikraščius „Londono kurjeris” ir „Iš Evonlio gyvenimo”. Straipsniai buvo rašomi, remiantis Čarlzo Dikenso knyga  „Kalėdų giesmė” ir L. M. Montgomery knyga „Anė iš Žaliastogių”. Toks darbas su literatūros kūriniais mokiniams patiko. Buvo išleisti puikūs laikraščiai, kuriuose skaitytojai galėjo paskaityti apie konfliktą su ponia Malgožata Linde, liūdną vargšės našlaitės gyvenimą, skandalą, kuriame atsidūrė Anė Šerli. Anglų bei lenkų kalbomis išleistame laikraštyje galima rasti reportažų, feljetonų, receptų, skelbimų ir netgi paskalų kampelį. Kiekvienam pagal skonį! Kai kurie iš straipsnių galėtų tapti puikiu pagrindu diskusijoms. Reikia paminėti, kad mokiniai pasirūpino visais laikraščio leidimo reikalais – rašė straipsnius, ėmė interviu, kūrė skelbimus, koregavo, maketavo ir išleido. Jie pripažino, jog tai nebuvo lengvas darbas, bet labai įdomus.