Gegužės 3 d. Konstitucijos 225-osios metinės

Naujienos Pasiekimai

Gegužės 3 dieną Vilniaus rajono Nemenčinės K.Parčevskio gimnazijos stadione vyko Tarptautinės bėgimo varžybos, skirtos Gegužės 3 d. Konstitucijos 225-osioms metinėms paminėti. Jose dalyvavo Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos 5, 6, 8 klasių mokiniai, kurie pasižymėjo labai gerais rezultatais.

Kroso estafečių pagrindinių mokyklų varžybose (2 merg. x 500 m ir 2 bern. x 1000 m) I vietą iškovojo 8 klasių mokiniai: Leonovič Lada(8a), Sosnovska Justyna(8d), Blaževič Karol(8b), Blaškevič Krzyštof (8c).

500 m kroso bėgime mergaitėms ir berniukams, gimusiems 2005 m. ir jaunesniems,

I vietą iškovojo 4c klasės mokinys Mikulevič Lukaš,  o II vietą užėmė 5e klasės mokinė Paulina Balabanova.

 

Kūno kultūros mokytojai

Karolina Kitkovska, Stanislav Baliukevič