Gamtos ir socialinių mokslų savaitė

Gamtos ir socialinių mokslų Naujienos

Kovo 25-30 dienomis vykusios Gamtos ir socialinių mokslų savaitės metu mokiniai, dalyvaudami įvairiuose konkursuose ir netradicinėse pamokose, turėjo galimybę pasitikrinti įgytas žinias bei sužinoti daug naujų dalykų.

Penktų klasių mokiniai susirungė konkurse apie sveiką gyvenseną, kuriame komandos turėjo atsakinėti į klausimus, susijusius su sveika mityba, bei siekti geriausių rezultatų estafetėse. Laimėtoja tapo 5c klasės komanda, II-ąją vietą iškovojo 5e, o III-ąją – 5a klasės komanda. 5b, 5d ir 5f buvo apdovanotos diplomais už dalyvavimą. Sveikiname laimėtojus bei visus dalyvavusius!

Istorijos mokytoja Beata Antonenko pakvietė penktų klasių mokinius pasitikrinti istorijos žinias apie Lietuvą, naudojantis kompiuterine programa learningapps. Šio konkurso laimėtojais tapo Dominik Jaroslavski iš 5c, Edvin Gaverski iš 5e bei David Polujanski iš 5d.

Šeštų klasių mokiniams buvo organizuotas konkursas “Žemėlapis galvoje”. Puikiomis žiniomis gali pasigirti Darek Tomaševič iš 6b bei Jakub Sakson iš 6f, surinkę vienodą taškų skaičių bei užėmę I-ąją vietą.

Aštuntokai varžėsi konkurse apie Europos Sąjungos šalis, kurį organizavo mokytojos A. Truchanovič, A. Juodis, K. Kordecka. Geriausia buvo 8e klasės komanda.

A. Augustynovič ir A. Griškevičienė vedė integruotą pamoką apie rūkymo žalą, kurioje biologiniai faktai persipynė su cheminėmis sąvokomis, įdomybės su žiauria tiesa. Pamoką paįvairino viktorina.

8b klasės mokiniai – M. Bogdanovič, A. Soloducha, K. Kovalevska, E. Antonenko, E. Blaškevič, K. Jakubėnaitė – dalijosi savo žiniomis apie sveiką maistą, daržovių bei vandens svarbą žmogaus organizmui su antrokais. Ar įdėmiai klausėsi, ar viską suprato, 2b klasės mokiniai galėjo pasitikrinti, spręsdami kryžiažodį bei grupėms atlikdami pateiktas užduotis.

Istorijos mokytojos B. Jurevič kvietimu į susitikimą su 7-8 klasių progimnazijos mokiniais atvyko VU dėstytojas, istorijos mokslų daktaras R. Gaidis. Jis kalbėjo apie Abiejų Tautų Respubliką, prieš ir po padalijimų, Gegužės 3-osios Konstitucijos reikšmę. 

Baigiantis savaitei 6c klasės mokiniai su savo auklėtoja B. Antonenko pakvietė visus šeštokus į projekto “Kelionės laiku su 6c klase”, kurį vykdė visą mėnesį, pristatymą.