Gamtos ir socialinių mokslų savaitė

Kovo 26-30 dienomis mūsų progimnazijoje vyko tradicinė Gamtos ir socialinių mokslų savaitė. Istorijos mokytojos B.Antonenko, B.Jurevič, geografijos mokytojos A.Juodis, K.Kordecka, A.Truchanovič, biologijos mokytoja A.Griškevičienė, chemijos mokytoja A.Augustinovič ir fizikos mokytoja I.Šuškevič paruošė mokiniams daug įvairių konkursų, parodų, ekskursijų. Geografijos mokytoja K.Kordecka kartu su lietuvių kalbos mokytojomis G.Vaitiekėniene, A.Šilanskiene ir I.Jakštiene pakvietė šeštokus į integruotą pamoką "Knygnešio kelias". 5-6 klasių mokiniai dalyvavo istoriniame konkurse apie Lietuvą, kurį organizavo mokytojos B.Jurevič ir B.Antonenko.

Biologijos konkurse "Sveikame kūne sveika siela" mokiniai patikrino savo žinias, o mokytojos S.Pekarskienė, K.Kitkovska, K.Kordecka ir A.Juodis padėjo organizuoti estafetes.

Šeštokai dalyvavo geografijos konkurse "Žemėlapio ekspertas", o aštuntokai konkurse "Europos Sąjungos valstybės", kuriuos organizavo mokytojos A.Juodis, K.Kordecka ir A.Truchanovič.

Vyresnių klasių mokiniai dalinosi patirtimi su penktokais, kuriems papasakojo apie sveiką gyvenseną, ir septintokais, kuriems pademonstravo fizinius ir cheminius eksperimentus. Jiems padėjo mokytojos A.Griškevičienė, I.Šuškevič, A.Augustinovič.

7-8 klasių mokiniai maloniai nustebino progimnazijos mokytojus, pakviesdami juos į sveiko maisto degustavimą. Savo patarimais ir pagalba ruošiant valgius padėjo mokytojai I.Mikonis, F.Zaciško, V.Borsak, I.Pomarnacka.

Džiaugiamės, kad mūsų mokiniai noriai dalyvauja olimpiadose ir miesto konkursuose. Šiemet vykusiame konkurse "Biochomik" 8a klasės mokiniui D. Miliuškevič buvo įteiktas pagyrimas, o 8c klasės mokiniai A.Skubilovaitė ir V.Mečkovski užėmė II-ąją vietą.