Gamtos ir socialinių mokslų savaitė

Gamtos ir socialinių mokslų Naujienos

Balandžio 25-30 dienomis mūsų progimnazijoje vyko Gamtos ir socialinių mokslų savaitė. Istorijos mokytojos B.Antonienko ir B.Jurevič, geografijos mokytojos A.Juodis, K.Kordecka bei A.Truchanovič, biologijos mokytoja A. Griškevičienė, chemijos mokytoja E. Skilond bei fizikos mokytoja I. Šuškevič parengė daug įvairių konkursų, parodų ir ekskursijų.

8 klasių mokiniai lankėsi Genocido aukų muziejuje, taip praplėsdami savo istorines žinias.

5 ir 6 klasių mokiniai dalyvavo istorijos konkursuose. Penktokai pasitikrino Lietuvos istorijos žinias, o šeštokai – Europos istorijos žinias. Geriausiai pasirodė DominikZamuškevič (5e), Robert Vasiliauskas (6b) ir EdvinSuboč (6a).

7-tų klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Senovės pasaulis”. Jo laimėtoja tapo Kornelija Stankevič (7c).

Konkurse apie Lietuvos sostinę Vilnių, kuriame dalyvavo aštuntokai, laimėtoja tapo 8b klasė. II-ąją vietą užėmė 8c, o III-ąją – 8b klasė.

Geografijos žinias mokiniai pasitikrino konkurse „Žemėlapis galvoje”. Laimėjo 6b klasės mokiniai. Tuo tarpu 8 klasės siekė išsiaiškinti, kas pasižymi geriausiomis žiniomis apie Europos Sąjungos valstybes.

Vyresnių klasių mokiniai pasidalino savo žiniomis su penktokais – pravedė pamokas sveikos gyvensenos tema. Aštuntokai noriai pademonstravo fizikos ir chemijos eksperimentus 7-tų klasių mokiniams.

Mokyklos stendus papuošė mokinių darbų parodos – „Mano Vilnius”, „Kenksmingos medžiagos”, „Kosminiai atradimai kasdieniame gyvenime”, iliustracijos, skirtos eilėraščiams apie žemę bei darbeliai, skirti Gegužės 3-osios Konstitucijai.