Gamtos ir socialinių mokslų dalykų savaitė

Gamtos ir socialinių mokslų

Gegužės 2 – 6 dienomis mokykloje vyko gamtos ir socialinių mokslų savaitė. Mokytojai organizavo daug įdomių renginių. Visą savaitę mokyklos koridoriuose buvo eksponuojami mokinių piešiniai.

Parodą organizavo mokytojai B. Antonenko, K. Kordecka ir I.  Šuškevič.

no images were found

5e klasės mokiniai dalyvavo integruotoje pamokoje „Chemijos pasaulyje“. Mokytoja S. Grunenkova supažindino mokinius su chemijos reiškiniais. Penktokai stebėjo įdomiausius bandymus, žiūrėjo filmą apie elementus ir periodinę elementų lentelę.

Konkurse „Sveika gyvensena“ (atsakingos mokytojos A. Truchanovič ir A. Griškevičienė) dalyvavo 5 klasių mokiniai. Pirmą vietą užėmė 5e klasės mokiniai.

no images were found

Geografijos mokytojos K. Kordecka ir A. Juodis sukvietė 6 klasių mokinius į konkursą „Žemėlapio žinovas“. Nugalėtojais tapo 6 b klasės mokiniai.

no images were found

Aktyviai biologijos konkurse dalyvavo septintokai. Pergale džiaugėsi 7a klasės mokinys M. Jančurevič.

 

Mokytojos A. Griškevičienė ir S. Grunenkova su 8b, 8d klasių mokiniais pristatė projektą „Švari aplinka – sveikas žmogus“. Aštuntokai pasakojo apie sveiką maistą, masto priedus ir vandenį. Buvo pristatyti labai įdomūs tyrimo rezultatai.

Geografijos mokytoja A. Juodis organizavo 8 klasių konkursą „Europos sąjungos šalys“. Nugalėtojais tapo 8a klasės mokiniai.

Tradiciškai mūsų mokykloje vyko Vilniaus miesto lenkiškų mokyklų konkursas „Vilnius – įvairių tikėjimų miestas“. Konkurse dalyvavo Vilniaus V. Sirokomlės, Jeruzalės, Lazdynų vidurinių ir Jono Pauliaus II pagrindinės mokyklų mokiniai. Mokiniai susibūrę į komandas turėjo paruošti pristatymus pasirinkta tema. Dalyviai turėjo varžytis pasakodami apie Vilniaus senamiestį. Nugalėjo Vilniaus V. Sirokomlės mokyklos komanda. Antros vietos nugalėtojais tapo mūsų mokiniai.
Komandos buvo apdovanotos diplomais.

 

no images were found

no images were found