Projekto „Kartu edukacijai” finalas

Naujienos Projektai

Baigiantis projektui, kurį organizavo Podlasio draugija „Wspólnota Polska”,mūsų progimnazijoje svečiavosi Radomo pagrindinės mokyklos Nr. 14 mokiniai bei mokytojai.

„Diena be juoko – iššvaistyta diena“, − teigė Čarlis Čaplinas (Charlie Chaplin)

Roma, Rzeszów, Rio de Žaneiras… Yra daug miestų, kurių pavadinimai prasideda R raide. Bet būtent iš Radomo atvyko mūsų svečiai – 7 ir 8 klasių mokiniai su savo mokytojais. Jie aplankė mūsų mokyklą, žavėjosi prieššventiniu Vilniumi ir užmezgė daug naujų pažinčių (mes taipogi). Svečiai aktyviai dalyvavo progimnazijos veikloje (dėkojame mokytojai Karolinai Kitkovskai, Dorotai Banaś, Renatai Jesionek), lenkų kalbos pamokose (Agnieszka Iwańska) bei nuostabiame šventiniame koncerte (dėkojame Alinai Judyckai). Svečių atmintyje liks daug prisiminimų. Galime tuo didžiuotis!!! Ar dar prisimenate citatą? Č. Čaplinas buvo teisus. Dažnai mūsų kasdienybę apkartina įvairūs nesusipratimai, nerimas, pykčiai, bet mes (Mokinių savivalda) paskutiniąsias dienas praleidome juokdamiesi kartu su savo naujaisiais draugais iš Radomo. Draugai – tai šypsena veide. Tikimės dažnesnių susitikimų!

Katrina Astaščenko, 7E

Katrina Astaščenko, 7E