Ekskursija po Vilniaus senamiestį

Naujienos Netradicinis ugdymas

6d klasė birželio 6d. išsiruošė į Vilniaus senamiestį. Klasę lydėjo lietuvių kalbos mokytojos Ilona Jakštienė ir Aušra Šilanskienė. Iš pradžių viskas ėjo kaip per sviestą, bet … . Prie Spaudos rūmų stotelės troleibuso keleiviams pranešta apie autoįvykį. Turistai nepasidavė ir važiavo kitu maršrutu, o ekskursija prasidėjo nuo Vilniaus bastėjos. Mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų. Išgirdo Vilniaus bazilisko legendą, pamatė Č. Milošo laiptus, Šv. Onos bažnyčią, A. Mickevičiaus paminklą ir arklinio tramvajaus bėgius. Aplankė Vilniaus gynybinę sieną, Trijų kryžių kalną, Gedimino paminklą ir Lietuvos pasididžiavimą – Gedimino pilį. Prieš ekskursiją mokiniai turėjo gerokai padirbėti, kad galėtų trumpai pristatyti pasirinktą objektą. Mokiniai buvo ir turistai, ir gidai. Pasižymėti svarbiausią informaciją turistai galėjo „Turisto atmintinėje„, kurią jiems padovanojo mokytojos. Po ekskursijos visi išsiskirstė dalintis įspūdžiais su namiškiais.

6d klasės mokinės K. Doveiko ir K. Višnevska