Dzień Nauczyciela

Aktualia

Dzień Nauczyciela w naszej szkole obchodziliśmy 5 października. Świąteczne zamieszanie rozpoczęło się rano tuż przy drzwiach wejściowych. Uczniowie spotykali nauczycieli głośnymi oklaskami, przypinając im świąteczne emblematy.

Po dwóch lekcjach przybyli do nas uczniowie z gimnazjum Jana Pawła II. ,,Młodzi nauczyciele” byli sumiennie przygotowani do lekcji i zaimponowali przez to swoim uczniom. Nauczyciele zaś udali się na świąteczny koncert do sali, gdzie brzmiały ciepłe pozdrowienia, piękne wiersze oraz piosenki. Program był urozmaicony przez wesołą inscenizację oraz tańce ludowe i współczesne.

Dziękujemy za wspaniałe święto wszystkim przedstawicielom samorządu uczniowskiego oraz chórowi pod kierownictwem A. Judyckiej.