Dzień Matki oraz ukwiecony maj

Aktualia

Już dobiegł połowy maj  – jeden z najbardziej ukwieconych miesięcy wiosny. W pierwszą niedzielę maja obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji w szkole można było obejrzeć z kilka wystaw: "Życzenia Mamusi", które przygotowały uczniowie klas początkowych uczęszczający do kółka języka litewskiego (nauczycielka E. Daniłowa), wystawa czterowierszy i portretów Mamusi "Tobie, moja Mamusiu" (nauczycielki Neringa Januševičienė ir Renata Denkowska).

15 maja – Międzynarodowy Dzień Rodziny, toteż dołączono prace twórcze uczniów kl. 5- 6 pt. "Ściskam Was gorąco"  poświęcone naszym najbliższym – Rodzinie (nauczycielka  Loreta Mažeikienė).

Ostatni miesiąc roku szkolnego cieszy nie tylko bogactwem kwiatów, ale też pięknymi pracami, w których znajdziemy najpiękniejsze słowa pełne miłości skierowane do naszych Mamusi i Tatusia.

 Nauczycielka języka litewskiego Neringa Januševičienė