Dviguba proga švęsti!

Naujienos

         Šiais mokslo metais paskutinis skambutis suskambėjo nelauktai ir šiek tiek liūdnai. Mes, 8 c klasės mokiniai, supratome, kad mūsų šaunioje progimnazijoje nuo šiol  lankysimės kaip svečiai. Susimąstėme, prisiminėme nuotykius, o svarbiausia nepamiršome, kad kiekvienais metais su savo auklėtoja ir tėveliais švęsdavome Tarptautinę šeimos dieną.  Puoselėdami šią gražią tradiciją nutarėme paminėti šią progą kitaip. Šiltą ir tylų birželio vakarą visi nuvykome į A. Gedvilo sodybą Trakų nacionaliniame parke. Labai džiaugėmės čia  teikiamomis aktyvaus poilsio pramogomis. Vieni jodinėjo ant žirgo, kitiems pakako kamuolio ir užvirė tikros futbolo varžybos. Nelauždami tradicijos surengėme tėveliams koncertą. Gabrielei ir Elžbietai grojant gitara dainavome lyriškas ir linksmas dainas. Mūsų klasės pasididžiavimas  – Kotryna, kuri lanko šokių grupę "Todes", sušoko energingą šokį. Emilijos ir Edvino atlikta daina suvirpino nė vieną širdį. Išradingi mokiniai sukūrė malonų, šeimyninį mikroklimatą.
        Lauke jau sutemo, o mes nenorėjome skirstytis. Raginame visus nustebinti ir pradžiuginti savo šeimos narius kartu išvykdami į tokias šaunias ekskursijas!
   

8c klasės mokiniai