Duonos šventė

Kvietinė, ruginė, su minkšta pluta, joduota, plikyta, traški… Spalio 18 dieną specialiojoje klasėje ant stalo karaliavo DUONA. Mokiniai turėjo pamokų ciklą, kurio metu susipažino su duonos keliu nuo rugių sėjos iki duonos riekės, kepimo papročiais, tradicijomis, kalbėjo apie duonos reikšmę žmogaus gyvenime, pagarbą kiekvienam kąsniui. Daug buvo aiškinama apie duonoje esančias maistines medžiagas. Ir tik tada atėjo laikas degustacijai! Ant stalo atsirado daug įvairių kepinių, kurių atnešė ir mokytojai, ir tėveliai. O kokie skanūs buvo priedai – medus, sviestas, uogienė!

Dėkojame tėveliams už pagalbą ir bendradarbiavimą. Kartu su jais ugdome mūsų  vaikus, mokome pagarbos kiekvienam kąsneliui.