Duonos diena

Spalio 16 dieną 1a, 2b, 4c ir specialiosios  jungtinės klasės mokiniai minėjo  Duonos dieną.
    Pradinukai sužinojo, o vyresni mokiniai prisiminė, kokius darbus reikia nudirbti, kad ant stalo puikuotųsi gardi duonelė. Visi dalyviai mokėsi atpažinti grūdų rūšis, aptarė žmonių profesijas, be kurių neįsivaizduojamas duonos kepimo procesas. Vaikai išmoko aibę pamokančių patarlių, priežodžių, mįslių  ir dainelių apie šį kasdienį  maisto produktą. Renginyje daug buvo kalbama apie pagarbą ir meilę duonai, stalo etiketą.
    Pažiūrėję įdomų animacinį filmuką apie duonos kelią nuo lauko iki stalo, vaikai žaidė judrius liaudies žaidimus, suko ratelius.
Šventę organizuoti mielai padėjo tėveliai. Šaunios mamytės paįvairino netradicinę pamoką pagal įvairius receptus iškeptais duonos kepaliukais. Pasigardžiavimui visi skubėjo ragauti šių skanėstų su džemu ir medumi.

Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už labai skanią naminę duoną ir šiltą bendradarbiavimą su mokykla.