Kur nukeliausime Globėjo pėdsakais?

Naujienos Projektai

Progimnazijos globėjas – tai mūsų mokyklos bendruomenės atrama, į kurią atsižvelgiant planuojama kasdienė veikla. Globėjas įpareigoja – tuo kasdien įsitikina Vilniaus Jono Pauliaus II mokiniai. Popiežiaus mokymo įgyvendinimas nėra tik jo gimtadienio ar kitų svarbių įvykių minėjimas. Diena po dienos kiekvieną mokinį praturtina patirtis, patarimai, mintys ir žodžiai – tai, apie ką giedama mūsų progimnazijos himne. Dalyvavimas projekte „Kartu edukacijai“, kurį rėmė Lenkijos bendrija „Wspólnota Polska“, suteikė galimybę mūsų mokiniams pakeliauti Karolio Voitylos keliais, pamatyti, kas supo jauną popiežių. Projekte dalyvavo ir Radomo pagrindinės mokyklos Nr. 14 mokiniai. Kelionė į Lenkiją, svečių iš Radomo apsilankymas Lietuvoje, diskusijos, lenkų kalbos pamokos, išvyką į Maišiagalą – projekto sudėtinės dalys. Gražiu prisiminimu tapo paroda pavadinimu „Globėjo pėdsakais per fotoaparato objektyvą“. Nuotraukos ir pasakojimai dar labiau suartino mokinius su globėju. „Kur nuvedė jus popiežiaus pėdsakai?“ Į šį klausimą mokiniai pateikė vienareikšmį atsakymą – link suvokimo, kad, nepaisant visų sunkumų, nereikia prarasti vilties, meilės ir tikėjimo kitu žmogumi. Tokie yra mūsų progimnazijos mokinių gyvenimo pamatai.