Diplomai buvo įteikti

Naujienos

Mokslo metams artėjant į pabaigą vyksta veiklos apibendrinimas – geriausi būna apdovanoti, o mažiau motyvuoti būna paskatinti. Lenkų kalbos pamokose 5 klasių mokiniai įteikė diplomus perskaitytų knygų veikėjams.

5b klasės mokiniai (mokyt. Božena Ustjanovska) ir 5c klasės mokiniai (mokyt. Monika Urbanovič) dirbo komisijose ir audringai diskutavo, kas nusipelnė aukšto įvertinimo. Diplomus gavo Ponas Kleksas kategorijoje „Metų mokytojas“, Felek iš knygos „Karalius Motiejukas Pirmasis“ kategorijoje „Geriausias draugas“, Vilis Vonka kategorijoje „Geriausias gamintojas“, Prometėjas kategorijoje „Žmonių kūrėjas“, Charlie Bucket kategorijoje „Metų vaikas“ ir daug kitų personažų, kurie lenkų kalbos pamokose pakeitė požiūrį į pasaulį, padėjo suprasti tikrovę.

Ši veikla nebuvo iš lengvųjų. Komisijų nariai ilgai diskutavo, ieškojo argumentų. Jie pripažino, kad iš daugybės įdomių ir įkvepiančių veikėjų sunku buvo atrinkti vertus aukščiausio apdovanojimo.

Realiame gyvenime kiekvienas iš apdovanotųjų išdidžiai priimtų garbingą nominaciją, o ypač iš vaikų rankų.