Diena, kvepianti duona

Naujienos

Gegužės 19 dieną mūsų mokykla kvepėjo duona. Aktų salėje vyko renginys  „Duonos kelias“. Nuo ankstyvo ryto šurmuliavo renginio dalyviai. Į mokyklą  sugužėjo svečiai iš Juodšilių „Šilo“ gimnazijos ir Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazijos ne tuščiomis rankomis – meniniais pasirodymais, dovanomis, įspūdingomis dekoracijomis.

 Susirinkusius žiūrovus ir svečius namine duona vaišino tautiniais drabužiais pasipuošusios merginos. Renginį pradėjo mūsų mokyklos artistai, dainininkai ir šokėjai.  Vaikai meniškai pristatė sunkų ir vargingą duonos kelią.  Mūsų mokyklos svečiai papildė pasakojimą parengtais vaidinimais.  Renginį vainikavo piešinių „Duonos kelias“ nugalėtojų apdovanojimas.

Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja  renginio globėjoms ir remėjoms K. Gancevskai ir Zitai Murauskaitei.