Dėmesio!!!

Gerbiami tėveliai ir globėjai,

Remdamasi 2017 m. spalio 24 d. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Bendrojo ugdymo skyriaus raštu Nr. A51-72183/17 –(3.3.2.9-EM4) "Dėl mokinių atostogų pratęsimo" pranešame, kad dėl pavėluoto valgyklos ventiliacijos kapitalinio remonto š.m. lapkričio 6-7 dienomis nebus galimybės maitinti priešmokyklinio ugdymo grupių bei 1-8 klasių mokinių.

Dėl susidariusios situacijos priešmokyklinio ugdymo grupių mokiniams rudens atostogos bus pratęsiamos lapkričio 6-7 dienomis. 1- 8 klasių mokiniams bus organizuojamas ugdymo procesas įprasta tvarka.

Prašome pasirūpinti Jūsų vaikų maitinimu tomis dienomis – su savimi duoti sumuštinių, sausainių ir arbatos. 1- 8 klasių mokiniai turės galimybę pertraukų metu užkasti klasėse. Nemokamus pietus gaunantiems mokiniams bus duodamas sausas davinys prie valgyklos patalpų.

Taip pat, informuojame, kad š.m. lapkričio 6-7 dienomis pailgintos grupės veiks.

Pagarbiai administracija