Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą progimnazijai!

Naujienos

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, progimnazijos darbuotojus ir visus neabejingus mokyklos gerovei iki 1,2% gyventojų pajamų mokestį skirti mūsų progimnazijai. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą. Tam reikia užpildyti prašymą. Šis paramos būdas nereikalauja jokių papildomų materialinių išlaidų.

Tikimės Jūsų paramos ir šiais metais. Mums Jūsų parama labai reikalinga!

Progimnazijos rekvizitai, reikalingi pildant prašymą:

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris: 195472315

Paramos gavėjo pavadinimas: Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija

Nuo 2022-01-01 skirti pajamų mokesčio dalį už 2021 m. ir vėlesnius metus galite tik elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), teikiant prašymą FR0512 (5 versija). Šią prašymo formą galite pateikti iki 2022 m. gegužės 2 d.

Detalią instrukciją, kaip pateikti prašymą, rasite čia.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už palaikymą ir supratimą bei pagalbą gerinant Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos mokinių ugdymo sąlygas.