Dailyraščio konkursas ,,Gražiai rašyti moku”

Konkursai Naujienos

Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos 2-ų klasių moksleiviai Kovo 11-ąją nusprendė paminėti iš anksto. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos šventę antrokai minėjo susivieniję ir susirungę antrokų dailyraščio konkurse ,,Gražiai rašyti moku“. Šią svarbią datą įprasmino dailyraščio tekstas apie Vyčio atsiradimo istoriją. Be abejo, dailyraščio konkursą laimėjo aiškia, gražia ir taisyklinga lietuvių kalba mokinių parašyti darbai. Sveikiname dailyraščio nugalėtojus:

I vieta – Diana P. 2b kl.

II vieta – Aneta B. 2a kl.

III vieta – Emilija Č. 2d kl.

Tikimės, kad šis konkursas taps gražia lietuvių kalbos dailaus rašto puoselėjimo tradicija, o šiame konkurse dalyvaujantys mokiniai savo gražiu raštu ne tik džiugins akis, bet ir skatins dailiai rašyti ir savo draugus.

Konkursą ir darbų parodą paruošė lietuvių kalbos mokytojos:

R. Denkovska, A. Šilanskienė, G. Vilkanecienė.