Czy chcesz ulepić bałwana?

W tym roku uczniowie 3-ich klas wzięli udział w mini-projekcie „Do You Want to Build a Snowman?“, natchnionym, lubianym przez wszystkich dzieci bałwankiem Frosty z filmiku „Frosty the Snowman”. Dzieci nauczyły się piosenki „Frosty the Snowman”, bawiąc się w „Bingo” oraz rozwiązując bałwankowe zagadki, zapoznały się ze słownictwem w tematyce Bożego Narodzenia oraz wyglądu bałwanka. Najciekawszą częścią było upiększenie własnoręcznie zrobionych oraz opisanie ich w języku angielskim. Wynik mini-projektu – wystawa jadących saniami bałwanków – cieszy oko dzieci, nauczycieli oraz przychodzących rodziców i gości szkoły.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Nauczycielki jęz. angielskiego Karina Balonienie, Irena Taczycka i Irena Sinkiewicz