Bėgimo iš pamokų diena

Matyt, nėra mokinio, kuris nežinotų, kada yra bėgimo iš pamokų diena. Kovo 21-ąją vyresnių klasių mokiniai vyko į įvairias ekskursijas, kad linksmai ir naudingai praleistų laiką. 6d klasė kartu su savo auklėtoja Gražina Baslyk bei Vilniaus edukologijos universiteto studentėmis Marlena ir Evelina lankėsi Geležinkelių muziejuje. Čia jie susipažino su muziejaus eksponatais bei sprendė įvairias užduotis. Šeštokai kilnojo senus lagaminus, pasėdėjo mašinoje, kuria anksčiau geležinkelininkai perveždavo sunkius darbo įrankius. Taip pat gavo prieš kelerius metus galiojusius traukinio bilietus, kuriuos čia pat ir pažymėjo. Ekskursijos pabaigoje visi buvo pakviesti pažiūrėti filmuką apie tinkamą elgesį traukinyje ir saugų elgesį geležinkelio kelių zonose. Džiaugsminga pramoga tapo 20 minučių trukęs pasivažinėjimas traukiniu.