Baltai raudoni aksesuarai

Naujienos

Balta spalva yra nepriekaištinga ir tyra. Raudona – tai drąsa ir jėga. Nacionalinės Lenkijos spalvos –balta ir raudona – jau šimtmečius lydi Lenkiją ir mūsų protėvius. Būtent šios spalvos tapo integruotų technologijų ir klasės valandėlės pamokų tema, kuriose dalyvavo 6b ir 8a mokiniai. Baltai raudonos peteliškės ir plaukų papuošalai buvo atlikti su tautodailininkės Monikos, kuriančios gaminius iš tekstilės ir odos, pagalba. Ji parodė, kaip sukurti patriotinius aksesuarus ir paaiškino, kaip juos derinti prie drabužių, kaip juos prižiūrėti. Mokiniai išdidžiai pasipuošė pačių pagamintais aksesuarais spektaklio „Kamienie na szaniec“ metu, kurį lapkričio 9 dieną stebėjo svečiai, o lapkričio 13 dieną aktų salėje susirinkę tėveliai.

Nadežda Rusecka, Malgožata Vasilevska,

Franc Zaciško, Katažina Jankovska