Aukštaitijos grožis

Rudens atostogų metu 5A, 5C ir 6B klasių mokiniai išvyko į Aukštaitijos nacionalinį parką. Pakeliui jie užsuko į geografinį Europos centrą, prisimindami dar kartą esantys Europos Sąjungos piliečiai. Kaltanėnų pašonėje esančioje triušių fermoje, jaunieji keliautojai pamatė apie 40 veislių triušių bei kitus ten gyvenančius naminius gyvūnus.

Keliaudami po Ignalinos rajoną, mokiniai ir jų auklėtojos užsuko į legendomis apipintą Ladakalnį, garsėjantį nuostabiausiais vaizdais, apsilankė vienoje seniausių medinių šventovių – Palūšės bažnyčioje.

Grožėdamiesi Lietuvos gamta, mokiniai pasiekė galutinį kelionės tikslą – kepyklą, kurioje galima buvo ne tik stebėti šakočio gamybos procesą, bet ir jame aktyviai sudalyvauti, o po to dar ir paragauti savo pačių kepto šakočio.