Augintinių diena

Amerikietė Colleen Paige, kuri yra šeimos ir naminių gyvūnų ekspertė, balandžio 11 dieną paskelbė Nacionaline augintinių diena. Tai įvyko 2005 metais. Colleen Paige ragina daugiau meilės ir dėmesio skirti ne tik savo naminiams gyvūnėliams, bet ir neturintiems namų, gyvenantiems prieglaudose ir tik svajojantiems apie šiltą guolį ir mylintį šeimininką.

6b klasės mokiniai nusprendė prisidėti prie šios šventės, nes abejingų naminiams gyvūnams tarp jų tiesiog nėra. Kartu su savo anglų kalbos mokytoja I. Tačickaja jie kruopščiai ruošėsi Augintinių dienos minėjimui ir balandžio 18 dieną pakvietė į svečius kitą pogrupį. Naudodamiesi Plickers kortelėmis ir išmaniosiomis technologijomis, šeštokai atsakinėjo į klausimus apie naminius gyvūnus, pasakojo apie šventės augintiniams organizavimo būdus bei galimą pagalbą prieglaudų gyventojams. Mokiniai taip pat rodė pateiktis apie savo numylėtinius, vaidino trumpas situacijas iš gyvūnų ir žmonių gyvenimo, o pamokos pabaigoje džiaugėsi saldžia staigmena, kurią paruošė Kornelija P. su savo močiute.

Pamokos laikas prabėgo nepastebimai, bet po jos liko daug emocijų ir minčių. Šeštokai žadėjo ir kitais metais minėti Augintinių dieną bei rūpintis gyvenančiais šalia.