Atsisveikinimas su pradine mokykla

Naujienos

Vasaros atostogos ne už kalnų, taigi atėjo laikas atsisveikinti su dar vienais mokslo metais. 4c klasės mokiniams šis momentas ypatingas, kadangi jie palieka ne tik pradinę mokyklą, bet ir savo mylimą auklėtoją Teresą Moisevič, kuri ilgus ketverius metus buvo ne tik mokytoja, bet ir mama, patarėja, globėja, guodėja. Aktų salėje susirinkę svečiai pastebėjo, kad per šį laikotarpį pasikeitė ne tik vaikų išvaizda. Jie tapo drąsūs, puikiai papildė vienas kitą scenoje. Daugelis žiūrovų su ašaromis akyse stebėjo koncertinę programą, kurią sudarė liaudies šokiai, grojimas fleitomis, dainos bei linksmi dialogai apie mokyklą.

Ypatingi padėkos žodžiai yra skiriami mokytojai Teresai, šokių mokytojai Boženai bei muzikos mokytojai Alinai už nuolatinį raginimą tobulėti ir atiduotą širdies dalelę.