Atostogoms prasidėjus

Naujienos Netradicinis ugdymas

Pasibaigus mokslo metams 6a klasės mokiniai su auklėtoja ir tėvais išsiruošė į žygį su palapinėmis. Nuvykę į Širvintų rajoną keliautojai apsistojo Katrinos Andrijevskos  senelių sodyboje, Širvintos upės pakrantėje. Kaitinant vasarinei saulei mokiniai patyrė daug nepakartojamų nuotykių. Kai kuriems dideliu iššūkiu tapo pastatyti palapinę, sugauti žuvį verdamai ant ugnies sriubai. Nekreipdami dėmesio į karštį, berniukai neišsiskyrė su futbolo kamuoliu. Nuostabiausias akimirkas vaikai ir tėvai išgyveno maudydamiesi, plaukiodami vandens dviračiais bei valtimi. Niekas neatsispyrė gardžiai Katrinos mamos virtai žuvienei, šašlykui ir bulviniams blynams, keptiems milžiniškoje keptuvėje ant laužo. Vidurnaktį visų laukė staigmena. Lygiai 24 valandą į dangų iššovė fejerverkai, o Konradui, kuris tą dieną  šventė gimtadienį, nuskambėjo sveikinimai.

Visų tėvų ir mokinių vardu noriu nuoširdžiai padėkoti šeimininkams už nuostabiai praleistą laiką, svetingumą ir kvietimą atvykti dar!

Auklėtoja E. Stankevičienė