Atostogoms baigiantis

Paskutinėmis atostogų dienomis Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos mokiniai lepinosi saulės spinduliais, ilsėdamiesi prie Baltijos jūros, Lebos mieste, Lenkijoje. Poilsį praturtino įvairios išvykos. Jaunimas pabuvojo ruonių baseine, Jūros periodo parke, užėjo į "aukštyn kojomis" apverstą namą, pasivaikščiojo kopomis. Maloniausia staigmena tapo pasiplaukiojimas piratų laivu. Vakarais visi norintys galėjo sudalyvauti įvairiuose konkursuose, pavyzdžiui, talentų konkurse, tapti modeliais, demonstruodami 2116 metų madas, išbandyti jėgas žaisdami kvadratą arba piešdami plakatus.

Kiekviena kelionė praturtina žmogų, padeda geriau pažinti save bei jį supantį pasaulį. Taip buvo ir šį kartą. Mokiniai grįžo į namus su naujais įspūdžiais, naujomis mintimis, pailsėję ir, tikėkimės, pasiruošę kibti į mokslus.