Aštuntokų projektas, skirtas mokyklos Globėjui, „Nešu tau žinią“

Naujienos Projektai

Netradicinę ugdymo dieną, skirtą mokyklos Globėjui šventajam Jonui Pauliui II, mokyklos trečiokai bei ketvirtokai sulaukė naujų mokytojų. Savo žiniomis apie popiežių dalijosi 8a ir 8d klasių mokiniai. Jie nustebino pradinukus ir jų mokytojus mokymo būdais ir metodais, paruoštomis užduotimis, siurprizais. Dalis pamokų vyko mokyklos Globėjo muziejuje.

Tokios pamokos glaudina mokyklos bendruomenę. Aštuntokai ne tik dalijosi žiniomis, įveikė viešojo kalbėjimo sunkumus – jie mažiesiems rodė pavyzdį. Svarbu tai, kad jaunieji edukatoriai savo patirtimi suvokė mokytojo darbo prasmę – nešti šviesą.

Savo mokinių – mokytojų  sėkme džiaugėsi lietuvių kalbos mokytojos I. Jakštienė, A. Šilanskienė, G. Vaitiekėnienė.