Apsupti teatro paslapčių

5d klasės mokiniai jau rudenį pasirūpino bilietais į baletą ,,Čipolinas”. Likus kelioms dienoms iki spektaklio penktokai leidosi į kupiną teatro paslapčių ekskursiją – į Operos ir baleto teatro užkulisius. Apsilankę kitoje scenos pusėje, siuvykloje bei repeticijų salėje mokiniai buvo nustebę, kiek daug įvairių profesijų žmonių dirba teatre. Pasimatavę spalvingus ir žaismingus kostiumus penktokėliai įsikūnijo į karalių, muškietininkų, balerinų ir kitų personažų vaidmenis. Ekskursijos ,,gardžiausioji“ dalis laukė vaikų teatro kavinėje, kuomet ekskursijos dalyviai pasivaišino saldžiu, karštu šokoladu. Po ekskursijos mokiniai nekantriai laukė sekmadienio, kad vėl apsilankytų teatre, bet jau žiūrovų kėdėse.