Apie studentų gyvenimą anglų kalba

Naujienos

Vadovėliuose, skirtuose mokytis anglų kalbos, aktyvus kalbos mokymasis derinamas su įdomiomis temomis. Tačiau net geriausias vadovėlis nepakeis gyvo bendravimo. Birželio pradžioje 5e klasės mokiniai turėjo galimybę išbandyti savo bendravimo įgūdžius užsienio kalba ir aptarti vadovėlyje nagrinėtas temas. Pamokoje viešėjusi studentė papasakojo apie studentų gyvenimą Didžiojoje Britanijoje. Mokiniai išgirdo apie tai, kaip atrodo paskaitos, ką studentai veikia laisvalaikiu. Po trumpo pristatymo penktokai tapo žurnalistais ir aktyviai klausinėjo studentės apie jos kasdienį gyvenimą.

„Karolina labai įdomiai pasakojo, aš beveik viską supratau ir man viskas patiko. Sužinojau daug naujų angliškų žodžių, ir kaip gyvena studentai“. Daniil J.

„Buvo įdomu sužinoti, koks yra gyvenimas Didžiojoje Britanijoje. Norėčiau pamatyti šį universitetą gyvai, nes nuotraukose jis atrodo labai didelis. Sužinojau daug naujo apie šalį. Manau, kad tokios pamokos yra įdomios “. Agneška K.

„Pamokos metu galėjau daug sužinoti apie studijas Anglijoje. Man patiko ši pamoka. Norėčiau daugiau tokių pamokų. Sužinojau, kad savanorystė yra labai populiari Anglijoje“. Alfreda J.

Anglų kalbos mokytoja Nadežda Rusecka