Anglų kalbos savaitė

Anglų kalbos Naujienos

Gegužės 23-27 dienomis mokykloje vyko anglų kalbos savaitė. Buvo apibendrinta mokslo metų veikla bei organizuoti keli renginiai bei parodos.

Šiais metais 7c,d ir 8c klasių mokiniai kartu su savo mokytoja I. Tačickaja žengė savo pirmus žingsnius tarptautinėje internetinėje veikloje „eTwinning“. Tai yra veikla, skatinanti Europos mokyklų bendradarbiavimą IKT pagalba.

8c klasės mokiniai kartu su mokiniais iš Turkijos ir Slovenijos dalyvavo projekte „Get to Know my Country“ („Pažink mano šalį“).

 

7c ir d klasių mokiniai kartu su mokiniais iš Turkijos, Slovakijos, Lenkijos ir Rumunijos dirbo su projektu „This is the City Where I Live “ („Tai yra miestas, kuriame gyvenu“). Per anglų kalbos savaitę, šio projekto rėmuose, jie surengė turistinių skrajučių, pristatančių Vilnių, parodą mokykloje.

7c,d,8c,d klasių mokiniai džiaugėsi suradę „eTwinningo“ erdvėje susirašinėjimo draugų iš mokyklos Stedelijk College Eindhoven, Nyderlanduose. Laiškų pagalba tobulino anglų kalbos žinias bei daug sužinojo apie naujų draugų gyvenimą. Tuo, ką sužinojo, per anglų kalbos savaitę, pasidalino su mokyklos draugais surengtoje parodoje „Ką sužinojau apie Nyderlandus iš savo susirašinėjimo draugo?“ Šis bendradarbiavimas tęsis ir kitais metais. Būsimų 7c ir d klasių mokinių jau laukia gauti laiškai ir naujos veiklos formos.

       
       

Mokyklos globėjo Jono Pauliaus II beatifikacija bei dalyvavimas „eTwinninge“ paskatino mokinius kartu su savo mokytoja I. Tačickaja surinkti svarbiausią informaciją apie mokyklos gyvenimą į vieną prezentaciją „In the Light of the Name of John Paul II“ („Jono Pauliaus II vardo šviesoje“). Dešimties mokinių grupė kruopščiai dirbo 4 mėnesius ir su pasididžiavimu anglų bei lenkų kalbomis pristatė savo mokyklą, pirmiausia, „eTwinning“ erdvėje, po to, per anglų kalbos savaitę mokyklos bendruomenei, o vėliau ir svečiams iš Škotijos ir Lenkijos. Planuojamam taip pat išsiųsti šią prezentaciją naujiems draugams iš Nyderlandų.

 

Mokyklos pristatymui skirtame renginyje buvo įteikti apdovanojimai  bei suvenyrai mokyklinės anglų kalbos olimpiados nugalėtojams bei išdalinti sertifikatai anglų kalbos internetinio tarptautinio projekto „Amber Star 2010-2011“ dalyviams.

 

2010-2011 m.m. mokyklinės anglų kalbos  olimpiados nugalėtojai:

6 klasės

  1. Zdislav Tuliševski 6d
  2. Lukaš Kuzminski 6d
  3. Julija Gunevič 6b

7 klasės
1. Rafal Zacharevič 7d
2. Karolina Vincukevič 7a
3. Martin Jančurevič 7a
3. Rafal Sirevič 7d

8 klasės
1. Greta Taukin 8b
2. Konrad Mečkovski 8d
2. DominikaMečkovska 8b
3. Evelina Šatkievič 8a

 

“Amber Star 2010-2011”mokyklos lyderių rezultatai (maks. 100 t.)

4 kl. “Starter” lygio:

1.

Matulevič Daniel

4b

70.83

2.

Rusecka Karolina

4a

65.32

3.

Stankievič Patryk

4a

58.31

 

 

 

 

 

 

 

5-6 kl. “Mover” lygio:

1.

Pavlovskaja Elvira

6d

94.07

2.

Aleksandravičius Lukas

5e

89.56

3.

Kuzminski Lukaš

6d

87.58

 

7-8 kl. “Flyer” lygio:

1.

Majevski Emil

8c

91.4

2.

Karpič Leon

8b

91.25

3.

Vincukevič Karolina

7a

90.45

 

       

8d mokiniai su mokytojomis I. Tačickaja ir K. Balionienė apibendrino savo žinias apie visus įmanomus būdus kaip mokytis anglų kalbos ne tik pamokų metu. Taip atsirado „draugiškas vikšras“ ir gerosios patirties paroda“Geriausi būdai patobulinti savo anglų kalbos žinias‘, pristatyta per anglų kalbos savaitę.

 

Šių metų anglų kalbos savaitės metu debiutavo populiarus žaidimas „Alias“ – pasakyk žodį kitaip . 6, 7 bei 8 klasių mokinių komandos smagiai praleido laiką žaidžiant „Alias“ – žaidimą, skatinantį kalbėjimą anglų kalba, kuris buvo organizuotas mokytojos K. Balionienės, jai padėjo mokytoja I. Tačickaja.

Anglų kalbos „ALIAS  2011

Turnyro rezultatai

6klasės :

I vieta
6B komanda:

Julija Gunevič, Daniel Macevič, Artūr Švajkovskij, Eva Aleksandrovič

II vieta

6A komanda:

Monika Vaškovič, Patricija Černiavskaja, Emilia Urbanovič, Andžej Tichonov

II vieta

Team 6D:

Elvyra Pavlovskaja, Tomaš Kutka, Lukaš Kuzminski, Zdislav Tulisevski

III vieta

6C komanda:

Lukaš Stankevič, Evelina Romanovska, Evelina Molis, Tomaš Tatol

 

7klasės:

I vieta

7C komanda:

Tomaš Suchodolski, Donat Suduika, Evald Doda, Klemens Kunicki

II vieta

7B komanda:

Alen Striženis, Marlena Zenkevič, Gabriela Gotkovič, Robert Rusecki

III vieta

7D komanda:

Rafal Zacharevič, Rafal Sirevič, Jaroslav Džičkovski, Tomaš Pavtel

 

8klasės:

I vieta

8C komanda:

Gabriela Jasinska, Emil Majevski, Konrad Siemaška, Kazimiearas Račkovskij

II vieta

8A komanda:

Jakub Mickevič, Artūr Antropov, Dariuš Kozlovski, Evelina Šatkievič

III vieta

8D komanda:

Konrad Mečkovski, Mark Bogdevič, Stefan Mečkovski, Joana Voitkevič

IV vieta

8B komanda:

Leon Karpič, Raimund Mateika, Dominika Kuzminska, Greta Taukin

 

         

 

Anglų kalbos savaitę užbaigė, tapęs tradiciniu, kasmetinis angliškų dainų festivalis, skirtas pagerbti Palaimintąjį Joną Paulių II, organizuotas mokytojos M. Jezulevič.