Anglų kalbos savaitė

Gegužės 23-27 dienomis mokykloje vyko anglų kalbos savaitė. Buvo apibendrinta mokslo metų veikla bei organizuoti keli renginiai bei parodos.

Šiais metais 7c,d ir 8c klasių mokiniai kartu su savo mokytoja I. Tačickaja žengė savo pirmus žingsnius tarptautinėje internetinėje veikloje „eTwinning“. Tai yra veikla, skatinanti Europos mokyklų bendradarbiavimą IKT pagalba.

8c klasės mokiniai kartu su mokiniais iš Turkijos ir Slovenijos dalyvavo projekte „Get to Know my Country“ („Pažink mano šalį“).

7c ir d klasių mokiniai kartu su mokiniais iš Turkijos, Slovakijos, Lenkijos ir Rumunijos dirbo su projektu „This is the City Where I Live “ („Tai yra miestas, kuriame gyvenu“). Per anglų kalbos savaitę, šio projekto rėmuose, jie surengė turistinių skrajučių, pristatančių Vilnių, parodą mokykloje.

7c,d,8c,d klasių mokiniai džiaugėsi suradę „eTwinningo“ erdvėje susirašinėjimo draugų iš mokyklos Stedelijk College Eindhoven, Nyderlanduose. Laiškų pagalba tobulino anglų kalbos žinias bei daug sužinojo apie naujų draugų gyvenimą. Tuo, ką sužinojo, per anglų kalbos savaitę, pasidalino su mokyklos draugais surengtoje parodoje „Ką sužinojau apie Nyderlandus iš savo susirašinėjimo draugo?“ Šis bendradarbiavimas tęsis ir kitais metais. Būsimų 7c ir d klasių mokinių jau laukia gauti laiškai ir naujos veiklos formos.

Mokyklos globėjo Jono Pauliaus II beatifikacija bei dalyvavimas „eTwinninge“ paskatino mokinius kartu su savo mokytoja I. Tačickaja surinkti svarbiausią informaciją apie mokyklos gyvenimą į vieną prezentaciją „In the Light of the Name of John Paul II“ („Jono Pauliaus II vardo šviesoje“). Dešimties mokinių grupė kruopščiai dirbo 4 mėnesius ir su pasididžiavimu anglų bei lenkų kalbomis pristatė savo mokyklą, pirmiausia, „eTwinning“ erdvėje, po to, per anglų kalbos savaitę mokyklos bendruomenei, o vėliau ir svečiams iš Škotijos ir Lenkijos. Planuojamam taip pat išsiųsti šią prezentaciją naujiems draugams iš Nyderlandų.

Mokyklos pristatymui skirtame renginyje buvo įteikti apdovanojimai  bei suvenyrai mokyklinės anglų kalbos olimpiados nugalėtojams bei išdalinti sertifikatai anglų kalbos internetinio tarptautinio projekto „Amber Star 2010-2011“ dalyviams.

2010-2011 m.m. mokyklinės anglų kalbos  olimpiados nugalėtojai:

6 klasės

1. Zdislav Tuliševski 6d
  2. Lukaš Kuzminski 6d
  3. Julija Gunevič 6b

7 klasės
1. Rafal Zacharevič 7d
2. Karolina Vincukevič 7a
3. Martin Jančurevič 7a
3. Rafal Sirevič 7d

8 klasės
1. Greta Taukin 8b
2. Konrad Mečkovski 8d
2. DominikaMečkovska 8b
3. Evelina Šatkievič 8a

“Amber Star 2010-2011”mokyklos lyderių rezultatai (maks. 100 t.)

4 kl. “Starter” lygio:

91.25

Vincukevič Karolina

90.45

8d mokiniai su mokytojomis I. Tačickaja ir K. Balionienė apibendrino savo žinias apie visus įmanomus būdus kaip mokytis anglų kalbos ne tik pamokų metu. Taip atsirado „draugiškas vikšras“ ir gerosios patirties paroda“Geriausi būdai patobulinti savo anglų kalbos žinias‘, pristatyta per anglų kalbos savaitę.

Šių metų anglų kalbos savaitės metu debiutavo populiarus žaidimas „Alias“ – pasakyk žodį kitaip . 6, 7 bei 8 klasių mokinių komandos smagiai praleido laiką žaidžiant „Alias“ – žaidimą, skatinantį kalbėjimą anglų kalba, kuris buvo organizuotas mokytojos K. Balionienės, jai padėjo mokytoja I. Tačickaja.

Anglų kalbos „ALIAS  2011

IV vieta

8B komanda:

Leon Karpič, Raimund Mateika, Dominika Kuzminska, Greta Taukin

Anglų kalbos savaitę užbaigė, tapęs tradiciniu, kasmetinis angliškų dainų festivalis, skirtas pagerbti Palaimintąjį Joną Paulių II, organizuotas mokytojos M. Jezulevič.