Anglų kalbos pamokos kitaip

Prieš Kalėdų atostogas mūsų progimnazijoje vyko daug netradicinių pamokų, susijusių su artėjančiomis šventėmis, jų tradicijomis bei papročiais. 6d, 6e ir 6f klasių mokiniai anglų kalbos pamokose mokėsi pavadinti su Kalėdomis susijusius daiktus, žiūrėdami pro raktų skylutę bandė atspėti, kas slepiasi už durų (šią užduotį paįvairino PowerPoint programa), sprendė kryžiažodį. Paskutinei užduočiai atlikti reikalingos buvo ne tik žinios, bet ir vaizduotė – reikėjo atsekti prasikaltusį elfą. Šeštokai, keldami klausimus, lavino anglų kalbą, įtvirtino išmoktus žodžius, pakartojo gramatines taisykles. Pamoka virto smagiu prieššventiniu žaidimu.

Tuo tarpu 4a ir 4e klasių mokiniai dalyvavo šventinėje pamokoje „Christmas is coming”. Jos metu ketvirtokai iš popieriaus kūrė žaisliukus eglutei, ant kurių užrašė kalėdinius sveikinimus anglų kalba.

Anglų kalbos mokytojos: Galina Borsak ir Marina Sutugina-Zverugo