Anglų kalbos konkurso SPELLING BEE 2018 šalies finalas

Konkursai Naujienos

Balandžio 27 dieną Vilniaus Tautinių bendrijų namuose vyko anglų kalbos konkurso „Spelling Bee 2018” šalies finalas. Jame dalyvavo ir dėl šalies čempiono vardo varžėsi geriausi mokiniai iš 4 Lietuvos regionų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio. Tarp jų buvo ir mūsų progimnazijos 7d klasės mokinys Edvinas Olenkovič, kuris užėmė trečiąją vietą. Po konkurso visi dalyviai buvo pakviesti į JAV ambasadą, kur susitiko su JAV diplomatu. Mokiniai taip pat susipažino su FLEX programos dalyve, kuri metus praleido Jungtinėse Valstijose. Tai buvo puiki proga praktiškai išbandyti savo anglų kalbos įgūdžius. Sveikiname Edviną ir linkime jam tolimesnių laimėjimų.

Vyresn. anglų kalbos mokytoja Nadežda Rusecka

– JAV Ambasados nuotraukos